Düello Maçları

Oynanmaya başlandığı 2004 yılından bu yana yeni sporlar ve yeni oyunlarla para kazanmayı en üst seviyede tutmaya çalışan İddaa, 2012 Ağustos ayının sonunda Düello adında oyunu oynatmaya başladı.

iddaa düello

İddaa Düello Nedir?

Düello (Maç Sonucu) Oyunu: iddaa programında yer alan futbol karşılaşmaları içinden "iddaa" tarafından seçilerek eşleştirilen iki futbol takımı arasında oynandığı varsayılacak bir karşılaşmanın sonucunun tahmin edilmesidir. Seçilen takımlar gerçekten maç yapmamakta, bu takımlar gerçekten oynadıkları maçlarda attıkları gol sayısına göre birbirleriyle mücadele etmektedirler.

 

 

 

 

‘Düello Maç Sonucu Oyunu’ için katılımcıdan oyun programında yer alan yurtiçinde veya yurtdışında oynanan futbol karşılaşmaları içinden seçilerek eşleştirilen iki futbol takımı arasında oynandığı varsayılacak bir karşılaşmanın sonucunu tahmin etmesi istenecek. 

 

 

Bu takımları İddaa’nın Risk Yönetim Merkezi belirleyecek. Düello’da maç sonucu, eşleştirmede yer alan takımların gerçek karşılaşmalarının resmi sonuca dayandırılarak attıkları gol sayılarına göre belirlenecek. Daha çok gol atmış olan takım kazanan ilan edilirken, gol sayısının eşit olması halinde beraberlik oluşacak.

 

SONUÇ ‘GOLLERLE’ BELİRLENECEK

Örneğin Galatasaray ile X takımı arasında oynanan karşılaşma Galatasaray’ın evinde 3-2’lik galibiyeti ile; Fenerbahçe ile Y takımı arasında oynanan karşılaşma ise 3-0’lık Fenerbahçe’nin Galibiyeti ile sonuçlanmışsa; Galatasaray - Fenerbahçe takımları arasındaki oynandığı varsayılacak karşılaşma 3-3; X ile Y takımları arasındaki oynandığı varsayılacak karşılaşma ise 2-0 sonuçlanmış olarak değerlendirilecek.

 

DÜELLO’YLA ALT-ÜST DE OYNANABİLECEK

Düello’da belli bir limitin altında veya üstünde atılan goller Düello Altı-Üstü Oyunu’yla sunulacak. Buna göre takımlar arasındaki oynandığı varsayılacak karşılaşma 1-1 sonuçlanmış olduğunda 2.5 gol altında, 1-2 sonuçlanmış olduğunda ise 2.5 gol üzerinde olarak değerlendirileceK.

ilk düello maçları

Düello'da ev sahibi-deplasman takımı nasıl belirleniyor?

Düello oyunu için eşleştirmede, ev sahibi - deplasman takım ayrımı alfabetik sıralamaya göre belirlenecek ve hangi takımın deplasman olarak kabul edileceği oyun programında ilan edilecek.