hangi maç hangi kanalda

Türkiye Kupası Maçları Hangi Kanalda?

Hani şu Fenerbahçe'nin uzun yıllardır alamadığı Türkiye Kupası var ya, işte onu bu yıl ve gelecek yıl TRT ekranlarından şifresiz izleyeceğiz. TRT Bundesliga'dan sonra Türkiye Kupası maçları ile de güzel bir kıyak yapmış oldu.

Kapalı zarf usulüne göre gerçekleştirilen ihalede TRT, yıllık 17 milyon 100 bin TL + Türkiye Futbol Federasyonu payını teklif ederek yeni yayıncı oldu.

15-16 Ağustos Televizyon Maç Programı

15 AĞUSTOS CUMARTESİ
14:45 Chelsea - Hully City Spormax
14:45 Aberdeen - Celtic Futbol Smart
16:30 Bayern Münih - Werder Bremen TRT 1
17:00 Blackburn Rovers - Manchester City Spormax
17:00 Ipswich Town - Leicester City Euro Futbol
17:00 Rangers - Falkirk Futbol Smart
19:20 Newcastle United - Reading Futbol Smart
19:30 Everton - Arsenal Spormax
20:00 Köln - Wolfsburg TRT 1

2009-2010 Hangi Lig Hangi Kanalda?

2010-2011 yeni sezon için bu linke tıklayın.

Her yıl ligleri yayınlayacak Tv kanalları değişiyor. 2009-2010 sezonu Ligler ve yayınlayacak televizyon kanalları listesini sizler için düzenledik.


En önemli lig, gerçek futbolun oynandığı lig, yani İngiltere Premier Ligi malesef yine şifreli kanalda. Digitürk platformu üzerinden SporMax'ta olacak :(((


Daha sonra bizim için önemli olan Türkiye Süper Lig yine Digitürk üzerinden Lig Tv'de. (Ocakta yeni ihale var ama Digiturk'ün tekrar kazanacağı %90 ihtimal)Sadece Fenerbahçe için önemli olan :)))) Türkiye Kupası Digitürk üzerinden şifreli verilecek.


Bizim için önemli bir diğer lig olan fakat izleyicisi pek olmayan BankAsya Ligi Dsmart üzerinden yayın yapan Dspor'da.


TRT bu sene atılım yaparak bildiğim kadarıyla 3 yıllığına Almanya 1. Ligi Bundesliga'yı bize şifresiz izletecek. Futbol olarak tat vermesede kamera çekimleri ve tribün manzaraları ile futbolun güzelliklerini yeniden anımsayacağız. TRT1 ve TRT3'e teşekkürler.


Real Madrid - Barcelona çekişmesi ve Dünya üzerinde oynanan en güzel 2. futbolun mekanı İspanya la Liga şifresiz NTV'de :)))


Şampiyonlar ligi maçları Dsmart ve Star Tv üzerinden verilmeye devam ederken Avrupa Ligi yayın haklarını satan alan Aydın Doğan parasız olacağını iddaa ettiği Dsmart üzerinden üyelerine şifreli Euro Futbol kanalını satmaya çalışıyor.


Futbol dışında iddaa oynayabileceğiniz formula1 yarışları geçen yıl olduğu gibi TRT'de. NBA NTV'de. Türkiye Basketbol Ligi Skytürk ve Digitürk'te. Avrupa basketbolu EuroLigue Skytürk'te.


Hangi Lig Hangi Kanalda Listesi: