Hazırlık Maçları TV Yayını

Bu gidişle D-Smart'a da para bayılmaya başlayacağız :(
Hazırlık Maçı 05.07.2009 / 18:00 Galatasaray-Al-Ahly Futbol Smart
Hazırlık Maçı 08.07.2009 / 21:00 Galatasaray-Waydad Futbol Smart
Hazırlık Maçı 11.07.2009 / 21:00 Galatasaray-Leverkusen Futbol Smart
Hazırlık Maçı 18.07.2009 / Trabzonspor-S.Liege Futbol Smart
Hazırlık Maçı 18.07.2009 / 19:30 Fenerbahçe-Fc.Nurnberg Futbol Smart
Hazırlık Maçı 19.07.2009 / 21:00 Beşiktaş-Catania Futbol Smart
Hazırlık Maçı 21.07.2009 / Trabzonspor-Heerenveen Futbol Smart
Hazırlık Maçı 21.07.2009 / 19:00 Fenerbahçe-Hoffenheim Futbol Smart
Hazırlık Maçı 25.07.2009 / 19:00 Trabzonspor-Bochum Futbol Smart
Hazırlık Maçı 25.07.2009 / 21:30 Beşiktaş-O.Lyon Futbol Smart
Hazırlık Maçı 29.07.2009 / 23:30 Beşiktaş-Porto Futbol Smart

Comments

Yeni sezon hazırlıklarını Almanya'da sürdürecek olan Fenerbahçe Futbol takımı, ilk hazırlık maçını 14 temmuz günü Bölgesel Lig takımlarından SSV ULM 1846 ile oynayacak.
Türkiye saati ile 20:00'de başlayacak olan karşılaşma FB TV'den canlı olarak ekranlara gelecek.

FB TV, 19 Temmuz Pazar günü 4. Lig ekiplerinden Aindling ile saat 12:00'de oynanacak hazırlık karşılaşmasını da canlı yayınlayacak.

Cok saol bilgiler icin!

24 Temmuz Cuma
16:30 Türkiye U19 - Fransa U19 (Eurosport))
19:00 Bursaspor - Denizlispor (Olay TV)
19:15 Celtic - Al Ahly (Kanaltürk)
22:00 Tottenham Hotspur - Barcelona (Kanaltürk)
25 Temmuz Cumartesi
03:00 AC Milan - Chelsea (NTVspor)
19:00 Bochum - Trabzonspor (Futbol Smart)
21:30 Lyon - Beşiktaş (Futbol Smart)
26 Temmuz Pazar
15:15 Barcelona - Al Ahly (Kanaltürk)
18:00 Tottenham Hotspur - Celtic (Kanaltürk)
27 Temmuz Pazartesi
00:00 AC Milan - İnter (NTVspor)
17:00 Türkiye U19 - Sırbistan U19 (Eursport))
28 Temmuz Salı
21:45 Anderlecht - Sivasspor (?)
29 Temmuz Çarşamba
19:30 Boca Juniors - Manchester United (NTVspor)
21:45 AC Milan - Bayern Münih (NTVspor)
23:30 Beşiktaş - Porto (Futbol Smart)
30 Temmuz Perşembe
19:30 Boca-Manchester mağlubu/ Milan-Bayern mağlubu (NTVspor)
21:45 Boca-Manchester galibi / Milan-Bayern galibi (NTV/NTVspor)
31 Temmuz Cuma
18:00 Eskişehirspor - Ankaraspor (TRT)
20:00 Gençlerbirliği - Ankaragücü (TRT)
1 Ağustos Cumartesi
18:00 TSYD Ankara 3.lük maçı(TRT)
22:00 TSYD Ankara Final (TRT)
2 Ağustos Pazar
21:00 Beşiktaş - Fenerbahçe (Fox) Süper Kupa