İddaa Oranları

Uzun boy kızlara yakışmıyor. Kız dediğin 1.60 -1.75 olacak, 1.85 kız mı olur ya... He bu arada 1,45 te olmaz o ne lan öle iddaa oranı gibi :)

2014 Dünya Kupası Elemeleri

Brezilya'da gerçekleştirilecek 2014 Dünya Kupası için eleme maçları 7-8 Eylül 2012 tarihinde başlıyor. Avrupadan katılacak ülkeleri seçmek için oluşturulan gruplardan D grubunda yer alan ülkemizin rakipleri : HOLLANDA, ESTONYA, MACARİSTAN, ROMANYA, ANDORRA İlk maçımız 7 Eylül 2012 tarihinde Hollanda ile deplasmanda. İkinci maçımız 11 Eylül tarihinde Estonya ile Fenerbahçe stadında. A milli takımımıza başarılar diliyoruz.

2014 Dünya Kupası

İddaa'nın bu haftaki tek maçları

iddaa tek maç oynatmaya devam ediyor.
20 Şubat Cuma günü saat 21:00'de Bundesliga'dan Schalke 04-Borussia Dortmund
iddaa oranları: Schalke 04'ün galibiyetine 1.90, beraberliğe 3.10 ve Borussia Dortmund'un galibiyetine 3.20

21 Şubat Cumartesi
Saat 14:45 İngiltere Premier Lig'den Aston Villa-Chelsea
iddaa oranı: Aston Villa galibiyetine 2.60, beraberliğe 3.00 ve Chelsea'nin galibiyetine 2.25

Saat 22:00 Portekiz Liginden Sporting Lizbon-Benfica
iddaa oranı: Sporting Lizbon galibiyetine 2.45, beraberliğe 2.80, Benfica?nın galibiyetine 2.55

iddaa oranları düşecek mi?

Yenilenen İddaa ihalesinde elde edilecek hasılattan %1.4 komisyon oranı teklif ederek 10 yıllığına işletme hakkını elde eden İnteltek Genel Müdür Yardımcısı Kerem Ertan iddaa ihalesi sonrası oranların düşeceği söylentilerine bakın nasıl cevap vermiş.

"İddaa oranlarını düşürecekleri" iddiasına: "Eğer hasılat 1.5 milyar YTL'nin altına düşerse, geriye kalanını bizim karşılamamız gerekecek. Kendi ayağımıza kurşun sıkmayız. Oynayıcılara rekabetçi oranlar vermek zorundayız"

Peki biz bu konuda ne demiştik?
"İDDAA'NIN ORANLARINI YÜKSELTMESİNİ İSTİYORSANIZ YİNE İDDAA OYNAMAYIN ÇÜNKÜ GARANTİLİ CİRO ŞARTI YÜZÜNDEN CİROYU TUTTURMAK İÇİN SİZLERİ İDDAA OYNAMAYA İKNA ETMEYE ÇALIŞACAKLAR"

En azından öngörümüz iddaa markasının en güçlü isimlerinden biri tarafından onaylanmış oldu.

İddaa protestolarımız sonuç vermeye başladı

Aralarında sitemizinde bulunduğu bir çok internet sitesinin ortak olarak başlattığı iddaa protesto kampanyası sonuçlarını vermeye başladı.
Vergi yükü azalsın daha çok ödeyelim.
Türkiye’de İddaa oyununu oynatan İnteltek şirketinin genel müdürü Ahmet Sezer ile üst düzey yöneticileri, TSYD Genel Merkezi’ndeki basını bilgilendirme toplantısında önemli mesajlar verdi.

Pages