Kumar Makineleri

Bazı insanlar bu siteden pek hoşlanmıyor!
Birçok insan eğer olasılık hakkında bir şey okuyorsanız, kumar oynamaya özendirildiğinizi düşünmektedir. Eğer bu siteyi dikkatlice okuyor iseniz kumar oynamanın çok zekice bir hareket olmadığını keşfedeceksiniz.

Kumar makineleri sizi aptal yerine koyar. Garanti ediyoruz.

Kumar oynamaya başlamanın en kolay ve en aptalca yolu, ışıklı mışıklı bir kumar makinesidir.

kumar makinesi

Yaşınızın bu iş için uygun olduğunu ve yeterince paranız olduğunu varsayarsak eğer, çok zararsız gibi görünüyor. Ama paraları makineye yollamadan önce isterseniz makineye iyi bir göz atın. Makine tamamen elektronik ve üzerinde bir sürü garip düğme ve ışık var. Sizce bu makinenin fiyatı nedir? $1.000, mı $2.000 mı yoksa daha fazla mı? Şimdi bir de şunu düşünün. Sizce birisi bütün parayı oynayan kişiye verecek olsa neden böyle bir makine yapmak istesin ki?

Aptal olma! Kumar makineleri verdiklerinden çok daha fazla parayı yutarlar ve senin paranı da yutacaklar. Paranı kaptırınca kendini biraz kötü hissedeceksin ve birçok insan için de bu yeterli olur. Kaptırdığın para kadar kendini aptal hissettikten sonra, tıpış tıpış yürüyüp gelecekte paranı daha yararlı işlerde kullanmayı öğrenebilirsin.

Borç para ile kumar oynama

Bravo. Şimdi daha da aptalca davranmaya başladın, çünkü kendine ait olmayan parayı kullanıyorsun. Neden böyle yapıyorsun? 
 kumar kazanç
Kazanmaya mı başladın?
Şimdi para verme sırası makineye mi geldi sanıyorsun?
Veya makinenin artık tutamayacağı kadar para yuttuğunu mu sanıyorsun?
Sence makine senin için üzülüyor mu?

Dürüst ol. Bunların doğru olmadığını anlayabilirsin.
Biraz aklın varsa parayı alıp kaçarsın.

Kaybettiysen endişelenme. Bütün paranı kaybetsen de eğlenmiş gibi yapabilirsin çünkü bir sürü parlak ışık gördün, düğmelere bastın ve müzik dinledin. Ama istersen bir dahaki sefere oyuncak dükkanına git de kendine o küçük ışıklı, düğmeli oyuncaklardan al. Onlar daha eğlenceli ve daha ucuz. Elbette kumar makinelerinden başka daha birçok kumar oyunu var. Birçok insan kendilerini oynamaktan alıkoyamıyor ve bu da onların sonunu hazırlıyor.

borç para ile kumar oynama
Kumar oynayan insanların önemli bir ortak özelliği var. Eğer bir gün para kazanmışlarsa bunu asla unutmuyorlar ve anlata anlata bitiremiyorlar Ama kaybettikleri parayı hemen unutuveriyorlar. Öyle olmasa nasıl kumar oynamaya ve kaybetmeye devam edebilirler ki?