Yeni iddaa kuponu

iddaa artık bir spor tahmin oyunu! Futbolun dışında; basketbol, motor sporları, voleybol, tenis ve bilardo gibi spor dallarına da iddaa’da oyun oynayabileceksiniz. Tüm bu spor dallarını, birbirleri ile kombine ederek, tek bir kuponda oyun oynamanıza imkan sağlayacak yeni iddaa kuponunu hep birlikte tanıyalım.

Comments

Kupon üzerinde her bir maç/oyun için ayrılmış olan toplam 12 satır bulunmaktadır.

Programdaki maç kodları bu alanda yukarıdan aşağıya doğru işaretlenir. Tüm sporlar için geçerlidir.

Futbol ve basketbol için geçerlidir.

Futbol ve basketbol için geçerlidir.

Programda Toplam Gol Sayısı Alanı’na bakarak oynanır. Kutucuklardan sadece bir tanesini işaretlemeniz yeterli. Örnek: Bir maçta toplam 4 ila 6 arasında gol olacağını tahmin ediyorsanız 4-6 kutucuğunu işaretlemeniz gerekir. Sadece futbol için geçerlidir.

iddaa yeni kupon 

Futbolun ve basketbolun bazı oyunları, motor sporları, voleybol, tenis, bilardo gibi spor dallarının ÖZEL ETKİNLİK KODU bu alana işaretlenir.

MAÇ KODU ALANI'na, 3 haneli ÖZEL ETKİNLİK KODU’nu işaretledikten sonra, ilgili 4 haneli kodu, Maç Skoru alanına ilk 2 rakamı üst satırda, son 2 rakamı ise alt satırda yer alacak şekilde işaretlemeniz gerekir.


Örnek:
  A   Formula 1 ÖZEL ETKİNLİK KODU: 043
  B  “Sıralama Turunu Kim Kazanır?” oyununda da; Alonso için verilen kod: 1223

Özel Etkinlik Oyunu TEK MAÇA OYNANABİLİYO MU!!!!!

Programda Çifte Şans Alanı’na bakarak oynanır. Maç Sonucu Alanı (MS) içerisinde yer alan 1, 0, 2 kutucuklarından istediğiniz 2 tanesini işaretledikten sonra Çifte Şans (Ç) kutucuğunu işaretlemeniz yeterli. Sadece futbolda Maç Sonucu oyunu için geçerlidir.

iddaa maç skoru

Programda Maç Skoru Alanı’na bakarak oynanır. Ev sahibi takımın maç skoru için üst satırda, konuk takımın maç skoru için ise alt satırda işaretleme yapılır. Örnek: Maç 3 - 2 biter diyorsanız yukarıdaki gibi işaretliyorsunuz. Programda 5+ olarak verilen skorlar için de 5 kutucuğunu işaretlemek yeterlidir. Sadece futbol için geçerlidir.

Sadece futbol ve basketbol için geçerlidir.

Sadece futbol ve basketbol için geçerlidir.

Kazanabilmeniz için Banko tahminlerinizin doğru olması gerekir.

Bir kuponun ücretini ve buna karşılık kazanılacak ikramiye tutarını artırmak için kullanılır. Oyun işletim sistemi tarafından Misli alanında işaretlenen tüm sayılar birbirleri ile çarpılarak Misli değeri hesaplanır. Maksimum 3 adet kutucuk işaretlenebilir.

Sistem, kazanma şansını artıran bir özelliktir.

mM Kutucuğu, Sistem oynarken Banko tahminlerin tamamının bir kolon oluşturmasını sağlamak için, ya da, bir kuponda 12 maça oyun oynağınız durumda Sistem 12'yi işaretlemek için kullanılır.

Max Futbol notu: Anladıysam arap olayım :))))

Zaten anlamayasın diye öyle yazıyorlar.Millet sistem oynamay alışırsa iddaa napar ?Alimallah zarar falan eder :)

YA ARKADAŞLAR Özel Etkinlik Oyunu TEK MAÇA OYNANABİLİYO MU!!!!!!

Bir kuponda hem basketbol oynayıp hem de futbol oynandıktan sonra kazanılması halinde futbol ve basketbol ayrı ayrı değerlendiriliyormu yoksa branş ayırt etmeksizin tüm kuponun tutması mı gereklidir

arkadaslar eski iddda kuponlarında neden 7 ve üzeri yok